Certifikovaná prírodná kozmetika

ANNEMARIE BÖRLIND- Natural Beauty obsahuje až 100% prírodných látok bez použitia živočíšnych extraktov a ropných derivátov.Predstavuje účinnú prírodnú kozmetiku, ktorá je vyvíjaná inovatívnym a trvalo udržateľným spôsobom z tých najkvalitnejších prírodných surovín.


Účinky ošetrení ANNEMARIE BÖRLIND

Relaxácia pre telo, myseľ a dušu s najlepším čo príroda môže ponúknuť. Oživenie a dodanie energie vďaka sile prírodných ingrediencíí ( ako sú morské riasy, vitamíny a esenciálne oleje). Exkluzívne prípravky určené iba pre profesionálne ošetrenia,ktoré obsahujú vynikajúce organicky pestované rastlinné extrakty a cenné rastlinné oleje z prvého lisovania. Koncepty ošetrení ANNEMARIE BÖRLIND zákazníkom ponúkajú jedinečný zážitok v starostlivosti a ̀ ̀rozmaznávaníʺ o pleť a telo.


Prípravky obohatené o prírodný liečivý prameň

Už viac, ako päťdesiat rokov Annemarie Börlind vyvíja a vyrába vysoko účinné, prírodné produkty starostlivosti o pleť,telo, vlasy a dekoratívnej kozmetiky. Prípravky kozmetiky Annemarie Börlind obsahujú vodu z prameňa Walter-Lindner- Spring. Prameň sa nachádza v kúpeľnom regióne v Nemecku a je známy pre svoje liečivé účinky. Táto voda nie je chemicky ošetrená je obohatená o minerály ako je draslík, magnézium, kalcium, zinok, ktoré majú pre pokožku podporné vlastnosti.