Naše služby

poskytujú zákazníkom veľkú dávku rastlinných zložiek bez živočíšnych výťažkov, ropných derivátov a silikónov. Vždy kladieme dôraz na prítomný stav pleti klientky/klienta od ktorého sa odvíja takmer všetko. Na základe toho, ako sa správa Vaša pleť, pre Vás vyberieme a zvolíme tú najlepšiu, najúčinnejšiu profesionálnu, ale aj domácu starostlivosť. Pri odborných kozmetických pleťových i telových ošetreniach používame vysoko koncentrované aktívne látky, hodnotné za studena lisované rastlinné oleje, éterické oleje, bylinné extrakty, ingrediencie z mora, prvotriedne vitamíny určené výlučne pre profesionálnu starostlivosť.

Ak zákazník naozaj chce dbať na zdravie a krásu svojej pleti, je potrebné, aby správne, pravidelne, dodržiaval zvolený postup, ktorý sme pre neho v Štúdiu na základe momentálneho stavu jeho pleti zostavili na mieru. To je začiatok k docieleniu ozdravného procesu kože. Poradenstvo je neoddeliteľnou súčasťou našej práce. Práve individuálny prístup, certifikovaná prírodná kozmetika, profesionálne odborné znalosti, špeciálna starostlivosť a poradenstvo "šité na mieru" klienta dáva službám v Štúdiu Prirodzená krása jedinečnosť, prestíž, punc vysokého štandardu a kvality.

 

Odborné znalosti, prax a prístup k zákazníkom

V odbore certifikovaná prírodná kozmetika máme dlhoročné skúsenosti. V oblasti poradenstva a ošetrenia pleti pracujeme už dlhšie ako 10 rokov. Ošetrujeme každý typ pleti a každý pleťový problém. Účinnosť a pleťová kompatibilita našich produktov je dermatologicky potvrdená. K zákazníkom pristupujeme individuálne, pretože každý typ pokožky potrebuje niečo iné a výnimočné. Klientkám a klientom venujeme súkromie, pohodlie, dostatočné množstvo času a priestor na oddych, aby sa mohli uvoľniť a relaxovať. Vďaka intenzívnemu uvoľneniu pleti a celého tela sa účinné látky lepšie a hlbšie vstrebávajú do pokožky. Štúdio je otvorené iba na objednávky čím poskytuje zákazníkom časovú flexibilitu, komfort, súkromie a toľko času,koľko zákazník na procedúru, alebo nákup potrebuje.