ESSE Hydrating

 

ESSE_Hydrating-02.jpgIntenzívne profesionálne hydratačné ošetrenie s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej. Aktívne hydratuje a upokojuje podráždenú, namáhanú a citlivú pleť. Zvlhčuje pokožku a vyvažuje produkciu kožného mazu. ESSE Hydrating ošetrenie je vhodné pre všetky typy pletí aj pre užívateľov roaccutanu, pretože podporuje zdravú mikroflóru tak, aby sa optimalizovala funkcia mikrobiálneho ekosystému pokožky. Vďaka prítomným populáciám probiotického Lactobacillu sa zlepšuje zadržiavanie vlhkosti v bunkách. Pokožka sa následne stáva pevnou a zlepšuje sa jej elasticita. Jemné linky a vrásky sa vyplnia a viditeľne zmiernia.

Účinky: Komplexná hydratácia a výživa pleti. Podpora zdravej mikroflóry pokožky. Stimulácia bunkovej regenerácie ktorá pomáha pri hojení kože. Kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou intenzívne hydratuje a má okamžitý vyplňujúci efekt.

Výsledný efekt: Pokožka je zjednotená a zregenerovaná. Tón pleti je vyrovnaný. Drobné vrásky a linky sú vyplnené. Podráždenie kože je zredukované. Zlepšenie elasticity pokožky. Pleť je žiarivá, hebká a hydratovaná.