ESSE Sensitive

 

ESSE_Sensitive-02.jpgProfesionálne ošetrenie je špeciálne navrhnuté pre všetky typy citlivej pokožky a hyper-reaktívnu kožu. Pomáha pri prejavoch podráždenia, akné, atopického ekzému, atopickej dermatitídy a rosacei. Príčinou väčšiny prípadov ekzémov je dominancia mikróbov Staphylococcus aureus na pokožke. Tento mikrób narušuje funkciu ochrannej bariéry kože a radikálne skracuje životnosť kožných buniek.

Účinky: ESSE Sensitive spája vyspelú technológiu probiotík (BIOME+) a jemné prírodné zložky, ktoré chránia pleť pred vonkajším agresorom. Súčasťou prelomovej formulácie je Probiotikum Lactobacillus, ktoré dokáže pozitívne meniť mikroflóru pokožky a podporuje obnovu ochrannej funkcie kože. Ošetrenie obsahuje miliardy živých baktérií Lactobacillu, ktoré zabraňujú množeniu Stafilococa a bunky pokožky sú proporčne zdravšie. Pokožka sa stáva menej citlivou a nie je hyper-reaktívna.

Výsledný efekt: Pleť je upokojená, začervenanie pokožky sa zmierni. Pleť je hydratovaná a zrelaxovaná. Biologická rovnováha pokožky je obnovená. Tón pleti je vyrovnaný. Ochranná funkcia kože je posilnená. Cieľom aplikácie ošetrení a používania kozmetiky ESSE Sensitive je zmena z citlivej pokožky na pokožku, ktorá nie je hyper-reaktívna. Ošetrenie je výnimočne účinné pre pleť vykazujúcu akúkoľvek formu stresu.